זר כלה ענן לבן + קישוט לרכב
זר כלה ענן לבן + קישוט לרכב
מחיר: 319
  
קישוט רכב עם פרחי משי
קישוט רכב עם פרחי משי
מחיר: 279
  
דגם 9038 וי בזהב
דגם 9038 וי בזהב
מחיר: 199
דגם 9031 וי בלבן
דגם 9031 וי בלבן
מחיר: 169
  
דגם 9040 טול
דגם 9040 טול
מחיר: 169
  
דגם 9032 טול כפול
דגם 9032 טול כפול
מחיר: 299
דגם 9033 טול! מבצע!!
דגם 9033 טול! מבצע!!
מחיר: 169
  
דגם 9034 רשת
דגם 9034 רשת
מחיר: 199
  
דגם 9035 טול כפול בלבן
דגם 9035 טול כפול בלבן
מחיר: 299

קישוטי רכב 

קישוטי רכב עבור רכבם של החתן והכלה ביום חתונתם כבר מזמן הפכו למסורת שאי אפשר לוותר עליה, יחד עם מסורות נוספות ונחמדות דוגדמת זר הפרחים איתו מסתובבת הכלה, השמלה הלבנה והחליפה של החתן. כיום אין כמעט זוג שמתחתן, לא משנה כיצד מתנהלת החתונה, שלא מקשט את הרכב קודם לכן. מי שנסע במכונית מקושטת לחתן ולכלה יודע כמה הדבר הופך את היום לחגיגי ולמיוחד יותר. מרבית הנהגים של המכוניות האחרות בכביש מתחשבים יותר, מחייכים יותר, צועקים "מזל טוב" וברכות נוספות, וכל הענין מוסיף לאווירה החגיגית והמיוחדת של היום, מה שרק מעצים את ההתרגשות של החתן והכלה, ביום שבו הם גם ככה נרגשים עד מאוד.

קישוטי רכב לרכב ביום החתונה, אם כן, הוא דבר פעוט אך למרות המחווה הצנועה הוא עדיין מרגש מאוד. כיום, משום שהמהנהג הפך למושרש כל כך, ישנן חנויות פרחים רבות, אשר בין היתר מספקות גם את הזר של הכלה וגם את סידורי הפרחים באירוע, אשר מספקות קישוט רכב לחתונה. המחיר של הקישוט הזה משתנה בהתאם לגודל שלו וכמובן שלא כל הקישוטים דומים זה לזה. ישנם אנשים אשר בוחרים קישוטי רכב פשוטים יחסית, דוגמת כמה סרטים צבעוניים, וישנם אנשים אשר בוחרים קישוטי רכב מפוארים יותר אותם אף אחד בכביש לא יוכל לפספס בטעות. כאמור, קישוטי רכב הם דרך נוספת להפוך את יום החתונה לחגיגי יותר ולכן ישנם אנשים, במיוחד אלו אשר נהנים להיות באור הזרקורים ביום המיוחד שלהם, אשר לא מוכנים לוותר על קישוטי רכב בולטים במיוחד, על מנת שיוכלו להנות ממלוא תשומת הלב בכביש.

קישוטי רכב, אם כן, הם דבר שלא כדאי לוותר עליו. אם החתן והכלה טורחים להראות טוב כל כך ביום החתונה שלהם, יחד עם האורחים המגיעים לאירוע, גם לרכב החגיגי המסיע את בני הזוג מגיע להתקשט במגוון גדול של קישוטי רכב אשר ייפו אותו. כאשר מארגנים אירוע גדול חשוב לשים לב גם לפרטים הקטנים, על מנת לדאוג שהכל יהיה מושלם, ארגון חתונה לא כולל רק הזמנת אולם ובחירת צלם, די ג'יי וקייטרינג אלא כולל גם בחירת קישוט רכב חתן וכלה והקדשת תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר על מנת שהאירוע יהיה פשוט מושלם, הן עבור החתן והכלה, הן עבור המשפחות שלהם והן עבור האורחים הרבים המגיעים לאירוע, ולרוב מבחינים בכל פרט ופרט, כולל בקישוטים לרכב חתונה. כך שגם העניין נראה מעט זניח, בהחלט לא כדאי, ממגוון של סיבות שהוזכרו לעיל, לוותר על קישוטי רכב.